@ Om NVG/Kontakt - Nettverksgruppa - NVG
Personlige verktøy

Om NVG/Kontakt

Fra Nettverksgruppa - NVG
(Forskjell mellom revisjoner)
Gå til: navigasjon, søk
(IRC)
(Kontortid)
 
(5 mellomrevisjoner av 3 brukere vises ikke)
Linje 1: Linje 1:
 
==Postadresse==
 
==Postadresse==
  
 +
<pre>
 
Nettverksgruppa
 
Nettverksgruppa
 
Sem Sælands vei 7-9
 
Sem Sælands vei 7-9
 
NTNU
 
NTNU
N-7491 TRONDHEIM
+
NO-7491 TRONDHEIM
 
Norway
 
Norway
 +
</pre>
  
 
==Postgirokonto==
 
==Postgirokonto==
Linje 12: Linje 14:
  
 
IBAN: NO04 0530 0888 560
 
IBAN: NO04 0530 0888 560
 +
 +
==Vipps==
 +
20170 (Nettverksgruppa)
  
 
==Organisasjonsnummer==
 
==Organisasjonsnummer==
  
 
995 572 338
 
995 572 338
 
==Kontortid==
 
 
Styret har ingen fast kontortid. Det er som regel en i styret eller driftsgruppa til stede mesteparten av døgnet.
 
  
 
==E-postadresser==
 
==E-postadresser==
Linje 27: Linje 28:
 
|Styret:
 
|Styret:
 
|[mailto:styret@nvg.ntnu.no styret@nvg.ntnu.no]
 
|[mailto:styret@nvg.ntnu.no styret@nvg.ntnu.no]
 +
|-
 +
|Kasserer:
 +
|[mailto:kasserer@nvg.ntnu.no kasserer@nvg.ntnu.no]
 
|-
 
|-
 
|Drift:
 
|Drift:
Linje 48: Linje 52:
 
|Brukerstøtte:
 
|Brukerstøtte:
 
|[mailto:support@nvg.ntnu.no support@nvg.ntnu.no]
 
|[mailto:support@nvg.ntnu.no support@nvg.ntnu.no]
|-
 
|IRCAdm:
 
|[mailto:ircadm@nvg.ntnu.no ircadm@nvg.ntnu.no]
 
|-
 
|Amiga-drift:
 
|[mailto:amiga-drift@nvg.ntnu.no amiga-drift@nvg.ntnu.no]
 
 
|}
 
|}
  
 
==IRC==
 
==IRC==
  
<nowiki>
+
 
#nvg på IRCnet
+
[irc://irc.hitos.no/nvg <nowiki>#nvg</nowiki> på IRCnet]
</nowiki>
+

Nåværende revisjon fra 11. okt 2017 kl. 11:37

Innhold

[rediger] Postadresse

Nettverksgruppa
Sem Sælands vei 7-9
NTNU
NO-7491 TRONDHEIM
Norway

[rediger] Postgirokonto

0530 0888560

IBAN: NO04 0530 0888 560

[rediger] Vipps

20170 (Nettverksgruppa)

[rediger] Organisasjonsnummer

995 572 338

[rediger] E-postadresser

Styret: styret@nvg.ntnu.no
Kasserer: kasserer@nvg.ntnu.no
Drift: drift@nvg.ntnu.no
FTP: ftp@nvg.ntnu.no
WWW: www@nvg.ntnu.no
Abuse: abuse@nvg.ntnu.no
Postmaster: postmaster@nvg.ntnu.no
DNS: dns@nvg.ntnu.no
Brukerstøtte: support@nvg.ntnu.no

[rediger] IRC

#nvg på IRCnet